Financování

S financováním bydlení vám pomůžeme

S financováním bydlení pomůžeme

Hypoteční úvěr může být závazek i na několik desítek let, proto je třeba vše dobře zvážit, ne vždy se vyplatí vzít první nabídku od banky, kde máte běžný účet. Náš hypoteční specialista pro Vás porovná všechny možnosti a připraví řešení na míru.

Jsme schopni Vám pomoci poskytnout financování na celou kupní cenu, i v případě, že nemáte dostatek vlastních finančních prostředků.

Často slyšíme dotaz „Která banka je nejlepší/nejlevnější“? Říkáme, že ani jedna – je důležité zjistit která je nejvhodnější pro Vás z pohledu Vašich příjmů, preferencí apod. Spolupracujeme se všemi bankami, kde konzultujeme Vaše požadavky a představy. Připravíme vždy několik variant řešení, ze kterých společně vybereme tu nejvýhodnější právě pro Vás.

Bidli nabízí i způsob financování bez nutnosti prokazování příjmů, kde nemovitost splácíte formou nájmu. Následně při splacení anuity je možné nemovitost bezúplatně převést do osobního vlastnictví.

Nemusíte podstupovat žádost v bance spojenou se schvalováním prokazatelnosti vašich příjmů a mnoha dalších bankovních kritérií.

Nejste limitováni věkem. Stačí vám 20 % vlastních zdrojů. Financování lze zajistit i pro cizince bez ohledu na pobyt v ČR.