Detail domu č. 21

Popis domu

Rodinný dům č. 21 s užitnou plochou 144,6 m2 typu bungalov s dispozicí 4+kk. Pozemek, který k domu náleží, má příjemnou výměru 800 m2. Dům je jednopodlažní, nepodsklepený s valbovou střechou, umístěný v uliční linii podél obslužné komunikace. Rodinný dům má na vlastní zahradě 2 parkovací stání, je připojen na městský vodovod, kanalizaci, elektřinu a optickou síť.

Rodinný dům bude postaven klasickou technologií, základy betonové svislé nosné konstrukce zděné z pórobetonových bloků, podlahy betonové. Nosnou konstrukci střechy tvoří dřevěný krov – vazníky, krytina je tašková. Vchodové dveře budou plastová a okna budou plastová s izolačním trojsklem. Obvodové stěny budou zatepleny zvenčí kontaktním zateplovacím systémem tl. cca 150 mm. Bude osazen komín pro krbová kamna či krbovou vložku. Fasáda bude provedena z tenkovrstvé omítky, vnitřní povrchy budou upraveny vyztuženou omítkou systému Ytong s vnitřní hlazenou stěrkou. Nášlapnou vrstvu místností tvoří koberec, dlažba, PVC, dřevěné laminy a vinyl.

V domě budou již připravené rozvody pro kuchyňskou linku. Standardně použité interiérové materiály naleznete v katalogu standardů.

1-P

Typ domu

4+kk

Dispozice

144,60

Plocha (m2)

800,00

Pozemek (m2)

11 953 000 Kč

Cena

Fotogalerie